Medicīnas centra NUCLEO reģistratūrā tagad pieejami FHAL® augstas kvalitātes Vācu zīmola ražoti traheostomas kopšanas piederumi.


OPTIFLUID® Stoma oil 25ml - traheostomas eļļa ir bezkrāsaina, neitrāla eļļa, kas kalpo kā traheostomas kaniļu smērviela. OPTIFLUID® ir ideāli piemērots kopšanas līdzeklis dažādu materiālu traheostomas caurulēm t.s. plastmasas. Divdaļīgām traheostomām – apstrādājot iekšējās kaniles ārējo virsmu ar traheostomas eļļu, tiek novērsta iekšējās un ārējās kaniles  salipšana, tādējādi tās netiek bojātas.  Pudelei ir dozators, kas ļauj to taupīgi dozēt, lai tā pietiktu ilgam laikam.


4 ml OPTIFLUID® traheostomas eļļas salvetītes ir higiēnisks un ātrs veids kaniles ieeļļošanai.  Tās ir izveidotas no mīksta materiāla, kas ir hipoalerģisks un nerada ādas kairinājumu. Salvetītes ir piesūcinātas ar  optimālu OPTIFLUID® traheostomas eļļas daudzumu, . Šīs produkts ir ideāli piemērots ceļošanai un izmantošanai ārpus mājas.


Dezinfekcijas koncentrāts OPTICIT® 250ml  ir efektīvs un saudzējošs dezinfekcijas līdzeklis traheostomijas kaniļu tīrīšanai. Pateicoties īpašajai formulai, līdzeklis šķīdina un ātri likvidē pat noturīgus netīrumus , ko radījuši asinis recekļi  un izdalījumi. Tāpat arī  OPTICIT® efektīvi darbojas pret baktērijām, sēnītēm un vīrusiem. Opticit® dezinfekcijas koncentrātu atšķaida ar ūdeni, lai iegūtu dezinfekcijas šķīdumu, kurā iemērkt traheostomas kaniles. Lai vienkāršotu dozēšanu, komplektācijā ir iekļauts mērtrauks ar instrukciju.


OPTIFLUID® LUBRICANT GEL 3g -  bezkrāsains, ūdens bāzes lubrikants, ko izmanto, lai atvieglotu traheostomijas kaniļu ievietošanu traheostomā. Pirms lubrikanta gēla lietošanas,  vienmēr ir jāievēro kaniļu ražotāja kopšanas norādījumi. OPTIFLUID® LUBRICANT GEL tiek piedāvāts praktiskos iepakojumos, kur lubrikanta daudzums paciņā ir 3 g. Šāds iepakojums ir īpaši parocīgs lietošanai atrodoties ārpus mājas un ceļojot.


OPTIBRUSH® traheostomas kaniļu birstītes  ir 21 cm garas ar advancētu dizainu. Salīdzinājumā ar parastajām kaniļu tīrīšanas birstēm OPTIBRUSH® ir vairākas priekšrocības - birstītes sariņu daļa stiepjas no augšpuses līdz bisrtītes rokturim. Tas nozīmē, ka bistītes metālisko stiepļu daļas pilnībā tiek nosegtas ar sariņiem,  tas savukārt pasargā traheostomas kanili no skrāpējumiem un bojājumiem.  Sariņi ir ražoti no īpaši izturīga un maiga neilona. OPTIBRUSH® kaniļu tīrīšanas birstes ir pieejamas dažādos izmēros, ar diametru no 4 līdz 14 mm. Pirms pirmās lietošanas, birste jāieloka atbilstošā formā.


OPTIBRUSH® PLUS kaniļu tīrīšanas birstīte ir izveidota no  īpaši elastīgām, nerūsējošā tērauda stieplēm , kuras pārklātas ar izturīgiem un maigiem neilona sariņiem. Atšķirībā no parastās OPTIBRUSH birstītes, OPTIBRUSH® PLUS  gals ir pārklāts ar neilona šķiedru “cepurīti”. Tās augstā absorbēšanas spēja nodrošina  efektīvāku un saaudzīgāku kaniļi tīrīšanu. OPTIBRUSH® PLUS ir drošs pret skrāpējumiem un nebojā trauslo  traheostomu kaniļu virsmu. Šīs birstes ir pieejamas dažādos izmēros, ar diametru no 5 līdz 14 mm. Pirms pirmās lietošanas, birste jāieloka atbilstošā formā.

OPTIBRUSH SET® - praktisks komplekts, kurā ir OPTIBRUSH® CLEAN kaniļu tīrīšanas pulveris (100 g) kopā ar OPTIBRUSH® CONT kaniļu tīrīšanas vanniņu un 4 OPTIBRUSH® kaniļu tīrīšanas birstēm. Komplekti ir parocīgi ātrai un saudzīgai traheostomas kaniļu tīrīšanai. Mūsu veikalā pieejami komplekti ar 10. izmēra birstēm. Komplektus iespējams pasūtīt arī ar cita izmēra birstītēm.


OPTICLEAR® ir īpašas salvetes, kas paredzētas  visu veidu ādas adhesīvu līdzekļu t.s. līmju noņemšanai. Salvetītes ir piesūcinātas ar spirtu saturošu tīrīšanas losjonu. Adhezīvo līdzekļu paliekas tiek maigi noņemtas no ādas un absorbētas. Salvetītes ir salīdzinoši lielas, tādēļ tās ir ērti turēt rokās un ar tām apstrādāt nepieciešamo ādas laukumu.


TRACHEOTEX® stomas aizsarglakats ir izveidots no īpaša materiāla, kur tā vidējā slānī ir ieliknis, kas veidots no multipliem smalkšķiedru tīkliņiem. Tas nodrošina ieelpotā gaisa sasildi, mitrināšanu un filtrāciju. Tāpat arī tiek novērsta svešķermeņu, piemēram, putekļu un kukaiņu iekļūšana traheostomā un notiek izdalītā sekrēta uzsūkšana. Stomas aizsarglakats tiek fiksēts ap kaklu, izmantojot aptuveni 1 cm platu kokvilnas siksniņu, savukārt  lakata vidusdaļa nosedz traheostomu, pārklājot to. Pateicoties regulēšanas klipšiem, siksniņas garumu ir iespējams regulēt, tādējādi pielāgojot sev ērtu kakla apkārtmēra izmēru. Aizsarglakati ir pieejami vairākās krāsās un tos var mazgāt veļasmašīnā. Pēc mazgāšanas tie nezaudē savu formu.


SECUTRACH® traheostomas dušas aizsargs sevī apvieno funkcionalitāti, aizsardzību un izcilu produkta kvalitāti. SECUTRACH® dušas aizsargs tiek fiksēts ap kaklu un aizvērts ar pogas stiprinājumu. Tas ir regulējams uz der dažādiem kakla izmēriem. Dušas aizsarga ieapaļais  plastmasas vāciņš novietojas virs atveres. Vāciņa sānos ir plāna aizsargapmale, kas nemanāmi pieguļ ādai, tādējādi pasargā traheostomu no ūdens šļakatām. SECUTRACH® aizsargs saglabā savu pozīciju un formu dušas laikā, padarot mazgāšanos drošu. Neskatoties uz to, materiāls ir elastīgs un ādu saaudzējošs.  SECUTRACH® dušas aizsargs nav piemērots iešanai vannā un peldēšanai, jo gaisa atvere, caur kuru ieplūst gaiss,  atrodas vāciņa apakšējā daļā.


HUMIDOFIX® kalpo kā siltuma un mitruma apmaiņas līdzeklis, kas tiek stiprināts pie traheostomijas caurules ar 15 mm konektoru. Tā darbības pamatprincips balstās uz siltuma un mitruma saglabāšanu no gaisa, kas tiek izelpots. Savukārt, kad gaiss tiek ieelpots, tas tiek bagātināts ar saglabāto siltumu un mitrumu.  Augsta ieelpotā gaisa mitrināšanas spēja, samazina inkrustācijas risku traheostomā. HUMIDOFIX® ir paredzēts pacientiem ar spontānu elpošanu. Higiēnas apsvērumu dēļ HUMIDOFIX® ir regulāri jāmaina.


HUMIDOTRACH® ir siltuma un mitruma apmainītājs. Tam ir putu filtrs, kas ir integrēts izturīgā plastmasas korpusā. Plastmasas korpuss ir veidots režģa formā, lai nodrošinātu vislielāko gaisa daudzuma iekļuvi. HUMIDOTRACH® ir aprīkots ar centrālu, standartizētu atveri, kur iespējams pievienot traheostomijas cauruli ar 15 mm konektoru. Korpusā ir iestrādāts vārsts, kas ļauj izklepot izdalījumus, nenoņemot HUMIDOTRACH® ierīci. Sānu daļā ir 5 mm spraudveida savienojums skābekļa padevei.


Gaidīsim Jūs Gardenes ielā 13, Rīgā.

Sīkāka informācija par produktiem atrodama FHAL® oficiālajā mājaslapā https://www.fahl.com/en.
*Produktu attēli iegūti no https://www.fahl.com/en

Ārstniecības iestādes kods 001000086